Здравствуйте Гость .

До уваги підприємств агропромислового комплексу!

Компанія, шо імпортує широкий спектр харчових продуктів з усього світу на ізраїльський ринок для секторів роздрібної торгівлі, харчового обслуговування та промисловості, шукає виробника запечених повітряних хлібців з рису, кукурудзи та ін. у будь-яких формах, розмірах, з різними ароматами та покриттями (наприклад, йогурт, шоколад та ін.).  Вимоги:  упаковка 100-120 г; виробництво під брендом замовника; мова спілкування  – англійська.

Торгова компанія з ОАЕ шукає партнерів, які мають досвід експорту насіння кунжуту. Потенційні партнери повинні мати можливість поставляти середні і великі обсяги продукції та готові працювати в  рамках річних контрактів. Також серед вимог – необхідні експортні дозволи та сертифікати, досвід роботи з іноземними компаніями, володіння англійською мовою.

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 28 лютого 2018 року.

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.

 

Джерело: Інвестиційний потрал Запорізької області

дата публикации: Февраль-02-2018 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры: