Здравствуйте Гость .

Комерційні пропозиції іноземних партнерів!

1. Бельгійська компанія шукає постачальників виробів з вуглецевої сталі та жерсті будь-якого гатунку для використання в якості сировини для виробництва своїх нестандартних сталевих виробів.
Замовник готовий приймати будь-які обсяги продукції з будь-якими дефектами, окрім виробів з алюмінію, нержавіючої сталі та брухту.
Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням https://bit.ly/2su3pMP  (щоб залишити заявку, натисніть на “Request more information” в формі за посиланням).

 

2. Південноафриканська компанія «Kusi Beverages (Pty) LT зацікавлена у закупівлі великих партій рафінованої соняшникової олії, а також бувшої у вжитку рослинної олії (для виробництва біологічно чистого палива, тваринної їжі, а також інших промислових продуктів).

Контактна інформація компанії:

Ground Floor, Southdowns Ridge Office Park, Irene, Pretoria 0157

The Republic of South Africa

Контактна особа:

Zenobia du Toit (директор)

тел.: +27 871355547, +27 824112070

e-mail: zenobia@kusi.co.za

3. Маврикійська компанія «Fortek Mauritius Ltd» шукає постачальників в Україні продукції у сферах постачання сталі для промисловості (стальних плит, секцій та продукції з нержавіючої сталі) в об’ємах до 1000 тон на рік.
Контактна інформація компанії:
31, Nicolay Road, Port Louis, Republic of Mauritius
тел.: +23057275804
e-mail: g.chasteau@fortekgroup.com
Бізнес-пропозиція

 

Джерело: ІнвестицІйний портал Запорызької області

дата публикации: Июнь-08-2018 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры: