Здравствуйте Гость .

До уваги підприємств Запорізької області!Битву міст за освітні експортні програми розпочато!

«Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» – це 5 безкоштовних освітніх семінарів щодо виходу на зовнішні ринки і різних аспектів експортної діяльності, а також 7 безкоштовних освітніх семінарів з креативного підприємництва та експорту. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів. Офіс з просування експорту забезпечує процес реалізації програми та проведення семінарів у всіх містах, де проводиться програма.
Освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).
До участі запрошуються всі компанії, зацікавлені у виході на зовнішні ринки різних аспектів експортноїдіяльності!!!
Посилання на реєстраційні форми:

Export Revolution UkrainePRO: https://goo.gl/forms/6xY1ETmBOoH6ahLx1
Creative Export Ukraine PRO: https://goo.gl/forms/Q8rG5m6narGeexzo1
Export Revolution Ukraine START: https://goo.gl/forms/TP5g9Czp4CQMbpgD3
Creative Export Ukraine START: https://goo.gl/forms/Mbq4LwFnJ1hV7d762
Контакти для довідок: Менеджер проекту Офісу з просування експорту: akrylova@epo.org.ua,380991551624, Крилова Анастасія, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Бойко Артур Юрійович: e-mail: uzez@zoda.gov.ua, тел.: (+38 061) 224-66-63, 239-03-99.

 

Інвестиційний портал Запорізької області

дата публикации: Октябрь-08-2018 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры: