Здравствуйте Гость .

Ми приєдналися до "Національної адвокасі-кампанії бізнесу"

За рішенням прийнятим на загальних зборах Бізнес-Союзу (29.01.19) ми приєдналися до "Національної адвокасі-кампанії бізнесу":

Шановні уповноважені представники бізнес-асоціацій, 

 
Дякуємо, що долучилися до Національної адвокасі-кампанії бізнесу. Ваші логотипи скоро будуть розміщені на сайті. 
 
Запрошуємо слідкувати за новинами на Facebook-сторінку ініціативи: fb.me/businessvoice.in.ua 
 
Надалі ми надсилатимемо Вам запрошення на зустрічі бізнес-асоціацій учасників та інформуватимемо про хід адвокації. 
 

Залишаємося на зв'язку! 

 

 

Що таке "Національної адвокасі-кампанії бізнесу"Національна бізнес-коаліція сформувала ТОП-10 пріоритетів бізнесу для кандидатів у президенти 

 

24 січня 2019 р. представники провідних українських бізнес-асоціацій консолідували ТОП-10 пріоритетів бізнесу до кандидатів та обговорили подальші кроки у донесенні порядку денного усім учасникам передвиборних перегонів.

Станом на 24.01.2019, до Коаліції долучилися 70 бізнес-асоціацій, що разом об’єднують понад 35 тисяч підприємств з різних регіонів країни.

«Сьогодні національні, регіональні, галузеві асоціації демонструють вміння дійти повної згоди та об’єднатися навколо спільної бізнес-адженди задля формування сприятливого бізнес-клімату в країні та росту економіки. Ми звучимо єдиним голосом усього бізнесу, який виступає за детінізацію, прозорі та рівні умови ведення бізнесу для усіх підприємців», – зазначила під час зустрічі Коаліції виконавчий директор СУП Катерина Глазкова.

20190124_112743

Основою для порядку денного від бізнесу стали 6 вимог до влади СУП та УРБ, спрямовані на покращення бізнес-клімату в країні. В процесі приєднання до Коаліції кожна з асоціацій виносила на голосування свої пропозиції для доповнення бізнес-адженди. Результатом голосування став консолідований порядок денний Національної бізнес-коаліції, який урочисто презентували та затвердили на зустрічі учасників об’єднання.

 

«Кандидати, які беруть участь в політичній боротьбі, як за президентські, так і за парламентські крісла, вже зараз повинні отримати пріоритети реформ від платників податків та враховувати їх в своїх економічних програмах», – зазначила Софія Арасланова, генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки», учасник УРБ.

 

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе відзначив: «Ми давно говоримо про одне й те ж, давайте сьогодні зробимо чіткий перелік пріоритетів. Все, про що ми говоримо, об’єднане у новому ліберальному податковому кодексі. Якщо він буде прийнятий, це зніме багато питань корупції».

 

 

«Необхідно змінити парадигму взаємин громадянського суспільства з державою», – на цій тезі був побудований виступ Віктора Хмільовського, президента Спілки орендарів і підприємців України.

 

Олександр Чумак, президент Асоціації приватних роботодавців, звернув увагу присутніх на те, що зараз також важливий момент формування регіональних коаліцій, які будуть просувати обрані ТОП-10 в регіонах, в тому числі на парламентських виборах.

 

Публічна презентація ТОП-10 пріоритетів бізнесу від Національної бізнес-коаліції відбудеться 7 лютого 2019 р. під час зустрічі з представниками передвиборчих штабів кандидатів та за участю ЗМІ. Серед подальших планів Коаліції також зустрічі з кандидатами на пост Президента України, зустрічі з асоціаціями в регіонах, участь експертів бізнес-коаліції в теледебатах та масштабна інформаційна кампанія.

20190124_112258Приєднатися до Національної бізнес-коаліції можуть будь-які бізнес-об’єднання українських підприємців протягом всього часу адвокасі-кампанії. Важливо, щоб бізнес-асоціації підтримували затверджені ТОП-10 пріоритетів, мали статус офіційно зареєстрованих в Україні та не були пов’язані з олігархічним чи політичним капіталом. Ознайомитися з новинами ініціативи, висловити свою підтримку та поділитися ідеями реформ можна через онлайн-платформу Коаліції businessvoice.in.ua

 

 

 

 

 

Національна бізнес-коаліція – аполітичне об’єднання 70 українських асоціацій підприємців, головним завданням якого є створення об’єднаного порядку денного бізнесу, який буде представлено усім кандидатам в Президенти та політичним силам під час парламентських виборів. Ініціатори створення Коаліції – Спілка українських підприємців (СУП) та учасники Української Ради Бізнесу (УРБ). Партнер проекту – Національна платформа МСБ, незалежний фасилітатор процесу об`єднання – Центр міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Національна платформа малого та середнього бізнесу

 

 

дата публикации: Февраль-05-2019 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры:

Партнёры: