Здравствуйте Гость .

Бизнес-Союз зарегистрирован в составе Платформы малого и среднего бизнеса
.


Органи влади мають почути МСБ в кабінетах, через ЗМІ або через Майдан.Всі ми розуміємо, що відсутність консолідації об'єднань малого і середнього бізнесу може призвести до втрати шансу кардинальних змін правил гри в Україні в бік розвитку і зростання, і до втрати державності.

До цих пір нам не вдавалось організуватись так, щоб нас безповоротно чули. Наш голос до влади звучав не достатньо гучно і єднісно. Усвідомлюємо, що конкуренція між нами, намагання створити асоціацію асоціацій чи будь-яку іншу єдиноканонічну структуру з постійними беззаперечними "керівниками - рятівниками" є неефективними і мають відійти в минуле.

Тільки принцип "взаємодія в мережі і взаємодія мереж", активна участь кожного підприємця в місцевих і всеукраїнських бізнес-об'єднаннях, принцип "критикуєш - пропонуй, пропонуєш- дій" можуть наблизити до результату. 

Від ситуації, коли більшість законописців країни працює аж ніяк не на креативну частину суспільства, а в парламенті і (за потреби) під парламентом в справжніх підприємців немає широкого лоббі - ми маємо перейти до спроможності наймати аналітичні центри, партії, лобістьскі організації та доводити до реальних змін кожну необхідну пропозицію.

Коаліції для локальних результатів є важливими, але ще більш важливими - постійна синергія, сталий розвиток, спільне стратегічне бачення, яке завжди можна знайти.

Існують страхи, які не давали нам рухатись вперед. Страх, що в нас вже недостатньо ресурсів для ривка (це хибне відчуття може розвіяти коли згадаємо як наша активність і єдність зробила Революцію Гідності, відновила армію). Страх безплідної балаканини, страх, що хтось невартий "осідлає" наш рух. Тепер маємо інструменти знівелювати ці страхи: інструменти, які пропонуватимуться нашою веб-платформоюmsb.enarod.org, законотворчою платформоюregert.net, адвокаційною advohub.org...

Демократична конкуренція пропозицій, а не особистостей чи організацій, буде задавати тон. Для цього маємо мислити не тільки за принципом коаліцій для локальних результатів,а постійної синергії, сталого розвитку, спільних стратегічних цілей, які завжди можна знайти. 

Серед нас сформувалися аналітичні центри, середовища активістів, експертні групи: Реанімаційний пакет реформ, візійний проект Нова Країна, Центр розвитку та інновацій НаУКМА, Інститут суспільних досліжень, клуб "Коло", Центр громадської експертизи, медіапартнери з газети "Бизнес", газети "Дело", десятки інших організацій і наших регіональних об'єднань. Ми постійно відчуваємо сильне плече міжнародних організацій CIPE, USAID...Разом ми починаємо вирішальну битву за нові реалії для МСБ - для України. 

МСБ має стати спроможним виконувати функцію гільйотини в цій країні: жодне рішення, що приймається в нашій державі не має бути прийнятим без думки підприємців і без думки про підприємців - без думки про майбутнє України. Ми маємо бути здатними призначити і керівника податкової служби, якщо потрібно. Країна вже іншою...і тепер точно все залежить від нас! 

Якнайшвидше разом з партерами МСБ, маємо визначити першочергові законопроекти, акти дерегуляції над якими зконцетровано працювати аж доки перемоги: їх втілення. Найближчим часом мають відбутися регіональні збори об'єднань МСБ на яких маємо визначити пропозиції і можливості кожного для довгострокової боротьби за зміни.

Органи влади мають почути МСБ в кабінетах, через ЗМІ або через Майдан.

дата публикации: Февраль-03-2015 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры:

Партнёры: