Здравствуйте Гость .

Фермери отримають фінансову допомогу! Новини від Національної платформи малого та середнього бізнесу

Закінчується прийом документів для участі у бюджетній програмі «Надання кредитів фермерським господарствам», яку адмініструє Український державний фонд підтримки фермерських господарств.
На сайті http://udf.gov.ua/ є вся інформація, що стосується подачі документів: від контактів до зразків документів.

 
На 2016 рік для надання фінансової підтримки фермерських господарств на основі повернення передбачено 15,8 млн. грн.
Фінансова підтримка на конкурсних засадах на зворотній основі надається у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням виконання зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів.
Фінансова підтримка надається на конкурсних засадах:
1. новоствореним фермерським господарствам та фермерським господарствам з відокремленими фермерськими садибами, фермерським господарствам, які провадять господарську діяльність та розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях, – строком від трьох до п’яти років для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, провадження виробничої діяльності;
2. іншим фермерським господарствам – строком до п’яти років для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, у тому числі для придбання маточного поголів’я сільськогосподарських тварин (телиць, нетелей, корів, свиноматок, ярок, вівцематок, кізочок та козоматок) та проведення оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини), виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, для закладення багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом з членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.

Для отримання фінансової підтримки на конкурсних засадах на поворотній основі необхідно звернутися до регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Адреси та контакти відділень.http://udf.gov.ua/uk/regionvid

Регіональні комісії проводять реєстрацію та перевірку поданих документів і у разі їх відповідності реєструють фермерське господарство в журналі обліку реєстрації документів фермерських господарств, що претендують на отримання фінансової підтримки, та включають його до реєстру фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки.

До складу регіональної комісії входять два представники структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечує виконання функцій з питань агропромислового розвитку, два представники регіональних відділень Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, один представник територіального органу Державної фінансової інспекції, п’ять представників регіонального представництва ВГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», які рекомендовані Радою АФЗУ та не мають простроченої заборгованості перед Укрдержфондом.

Детальніше:http://platforma-msb.org/fermery-otrymayut-finansovu-dopomogu/

дата публикации: Октябрь-24-2016 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры:

Партнёры: