Здравствуйте Гость .

Бізнес-тренінг “Рівні можливості” : про роль та переваги жінки в бізнесі від Платформи МСБ

Щиро раді запросити вас до участі у гендерно-орієнтованому бізнес-тренінгу, що спрямований на навчання особливостям та перевагам ведення бізнесу жінками.

Тренінг організовано за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні та МФО “Рівні можливості” і відбудеться 7 грудня 2016 року з 14.00 до 18.00. Про місце проведення зареєстровані учасники будуть повідомлені додатково.

У рамках тренінгу до розгляду пропонуються наступні блоки питань:

– особистісно-психологічні характеристики бізнес-ініціатора;

– гендерні особливості бізнесу та переваги в бізнесі;

– розвиток та розширення бізнесу;

– приклади успішних бізнес-ініціатив (ізраїльський досвід підтримки бізнес-леді).

Проводитимуть тренінг досвідчені ізраїльські бізнес-тренери – Зусман Ян та Гороховський Яков.

Зусман Ян – психолог вищої категорії в області соціальної, організаційної психології та психології зайнятості. Провідний психолог Центру тестування і зайнятості в місті Хайфа,що в  Ізраїлі. Спеціаліст групових та індивідуальних консультацій з побудови кар’єри і кар’єрного зростання. Бізнес-тренер, проводить семінари та лекції в області стимулювання бізнес-ініціатив та розвитку організацій. Зусман Ян співпрацює з різними державними і приватними організаціями як незалежний експерт і лектор.

Гороховський Яков з 1990-го року є власником фірми “Segment Y.G. Business Development Ltd”, що надає послуги у сфері фінансового і ділового консультування -маркетингу, управління стратегією; проведення семінарів і курсів з підприємницької діяльності при співпраці з Міністерством закордонних справ, Міністерством абсорбції, Міністерством промисловості і торгівлі, приватними особами та організаціями.

Для участі у тренінгу обов’язковою є реєстрація. Просимо заповнити форму реєстрації до 2 грудня 2016 року (включно) за посиланням:

 

 РЕЄСТРАЦІЯ

 

Участь у тренінгу – безкоштовна. Витрати, пов’язані з участю у тренінгу (транспорт тощо) не відшкодовуються.

Наголошуємо, що кількість місць –  обмежена. Підтвердження вашої участі  отримаєте за вказаною вами електронною адресою 5 грудня 2016 року. 

Будемо раді бачити вас учасниками/-цями нашого тренінгу!

дата публикации: Декабрь-01-2016 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры:

Партнёры: