Здравствуйте Гость .

PALMIRA

ТОВ «Палміра трейд» - компанія виробник, яка спеціалізується на виготовленні преміального чаю для сегменту HoReCa, офісів, кав’ярень, дому, автозаправних комплексів та інших закладів в Україні. Товариство з обмеженою відповідальністю «Палміра трейд» було засновано 2011 році. З початку своєї діяльності компанія займається переробкою і фасуванням чаю на власному виробничо-складському комплексі розташованому у місті Запоріжжя.

З кожним роком компанія збільшує обсяги виробництва шляхом удосконалення обладнання та використання новітніх технологій. Все  це дозволяє нам рухатись в ногу з часом та задовольняти потреби найвибагливіших клієнтів.

Успіх будь-якої компанії залежить від колективу. Ми змогли об’єднати команду однодумців, ентузіастів, фахівців своєї справи, які люблять свою роботу і для яких не існує не вирішуваних завдань.  Згуртованість, взаємодопомога та повага – невід’ємні складові тієї атмосфери, що панує всередині нашої компанії. Наші люди – спеціалісти з глибоким та різноплановим досвідом. Ми не зупиняємось на досягнутому. Саме постійне вдосконалення дозволяє нам досягати необхідного рівня майстерності та творчості в роботі.

 

 

Наша мета – стати однією з провідних чайних компаній, якість товару якої, буде відповідати запитам клієнтів.

 

 

Дізнатись детальніше: PALMIRA

 

 

 

 

 

дата публикации: Август-23-2017 автор: admin

Авторизуйтесь для добавления и прочтения комментариев

Партнёры:

Партнёры: