21-01-2016 | категорія: Новини

Безкоштовний семінар на тему: «Міжнародні стандарти Global GAP»

Міжнародні стандарти Global GAP

Центр підтримки експорту Київської торгово-промислової палати завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту “Створення ефективної системи інформування бізнесу в Україні про переваги Угоди про асоціацію та її частини ЗВТ+ з Європейським Союзом” здійснюваного CTA Economic & Export Analysts Ltd запрошує Вас взяти участь у семінарі на тему: «Міжнародні стандарти Global GAP», який відбудеться 09 лютого 2016 року о 10.00.

Все частіше українські виробники первинної продукції, які планують експортувати продукцію за кордон, отримують від клієнтів вимогу про сертифікацію відповідно до Global GAP. Європейці довіряють системі Global GAP, що гарантує безпечність продуктів харчування у торговельних мережах. Для українських фермерів Global GAP- це можливість продавати свою продукцію, адже торгові мережі шукаються надійних постачальників, а сертифікат це якраз свідчення надійності та якості, а ще це шанс вийти на європейські ринки. Поступово підвищуються вимоги до постачальників і збоку системи супермаркетів і гіпермаркетів в Україні. Оскільки більшість із них представляють європейський бізнес, вони поступово «переносять» до України європейські правила гри.

Global GAP - сучасний стандарт безпеки сільськогосподарської продукції. Для споживачів і підприємств роздрібної торгівлі сертифікат Global GAP означає підтвердження того, що продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, проведений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров'я та безпеку працівників, стану навколишнього середовища та сільськогосподарських тварин.

Семінар проведе британський експерт Cтів Хомер, який безпосередньо брав участь в реалізації та впровадженні стандартів Global GАP, нині керуючий директор компанії SMHproject Limited, поділиться власним досвідом та висвітлить наступні питання:

  • Стандарти та сертифікація
  • Історія виникнення стандартів Global GАP
  • Загальні положення стандарту, основні елементи
  • Підготовка підприємства до аудиту
  • Можливості для українських виробників.

Семінар безкоштовний, під час заходу буде забезпечений синхронний переклад. Для участі у семінарі просимо зареєструватися за посиланням http://goo.gl/forms/FzdtWCEnBt

Координатор проведення заходу відділ підтримки експорту, контактна особа Павлишина Анастасія тел./факс: +38 044 482-04-35, pan@kiev-chamber.org.ua

Місце проведення: Київська торгово-промислова палата, 8 поверх
Адреса: м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 55

Джерело інформації:http://kiev-chamber.org.ua/uk/17/660.html