14-07-2017 | категорія: Новини

До уваги платників податків міста Запоріжжя! Розпочав роботу відділ адміністрування податків та зборів з фізичних осіб


Нещодавно на базі Олександрівського відділення Запорізької об’єднаної державної податкової інспекції почав працювати відділ адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску. Його фахівці обслугуватимуть платників податків, що мешкають в усіх районах міста Запоріжжя.

Робота відділу пов’язана із адмініструванням податків і зборів з фізичних осіб.

По-перше, його працівники займаються організацією та контролем за дотриманням чинного законодавства при застосуванні спрощеної системи оподаткування.

До компетенції відділу відноситься включення до реєстру платників єдиного податку та виключення з нього, а також надання витягів з реєстру.

По-друге, фахівці відділу адмініструють податок на доходи фізичних осіб та військовий збір; контролюють повноту нарахування та сплати фізичними особами єдиного внеску, податку на додану вартість, акцизного податку, податку на нерухоме майно, транспортного податку, плати за землю та місцевих зборів.

Крім того, саме на базі відділу здійснюється контроль за нарахуванням та сплатою податків приватними підприємцями на загальній системі оподаткування та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

Отже, відтепер у місті Запоріжжя адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску відбувається в межах одного відділу, що дозволяє не тільки підвищити ефективність адміністрування податків, але й поліпшити якість послуг, що отримують платники.

Запрошуємо запоріжців завітати до відділу, який знаходиться за адресою: вул. Дніпровська, 34 (зупинка транспорту майдан Волі).

 

Джерело: Територіальні органи ДФС уЗапорізькій області