14-09-2017 | категорія: Новини

Київ готується до Інвестиційного Форуму


Інвестиційний форум міста Києва – це щорічна платформа для міської влади та бізнес спільноти, щоб обговорити спільні проекти та залучення інвестицій. Подія відбувається під патронатом Київської міської державної адміністрації.

 У 2016 році Форум відбувся 23 листопада у Національному спортивному комплексі «Олімпійський». Обговорювались питання залучення інвестицій у міську інфраструктуру, енергоефективність, Інтернет-технології, у промисловий сектор та нерухомість.

Цього року Форум сфокусується на майбутньому Києва як міжнародного туристичного напрямку та інвестиціях в інфраструктуру міського туризму.

Обговорення відбудуться щодо можливості інвестицій для розвитку дніпровських островів як рекреаційної та спортивної зони, реконструкції історичної частини Подолу, а також інвестиційного потенціалу міста для бізнес-туризму, кіноіндустрії та інших галузей. У заході візьмуть участь близько 500 представників бізнесу та інвестиційної спільноти, центральних і міських органів влади та засобів масової інформації.

 Хто запрошується для участі у Форумі?

Компанії, які планують розгорнути та розвивати свою діяльність у Києві

Інвестиційні та фінансові установи

Представники муніципальних органів влади, державного або приватного сектора, які мають бажання поділитися своїми найкращими практиками

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 

 

Джерело: Національна платформа малого та середнього бізнесу