20-06-2017 | категорія: Новини

Тендери від Виконавчої агенції з розвитку малого і середнього бізнесу


Про програму COSME та її можливості для малого та середнього бізнесу ви неодноразово, мабуть, читали на нашому сайті.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує ознайомитись з  тендерами для підприємців, що працюють у різних галузях бізнесу.

У рамках програми COSME українські компанії та дослідницькі центри можуть взяти участь у наступних тендерах від Виконавчої агенції з розвитку малого і середнього бізнесу (Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises):

-Розробка рекомендацій щодо просування кар’єр у сферах виготовлення текстилю/одягу/шкіряних виробів/взуття. Дедлайн – 10 липня. 

Детальніше…

Завдання: дослідити існуючі ініціативи з просування з підвищення обізнаності щодо професії у сферах виготовлення текстилю/одягу/шкіряних виробів/взуття, а також розробити комунікаційну кампанію з їх просування на рівні ЄС.

Розробка навчальної програми у сфері Ключових високоефективних технології (Key Enabling Technologies – KET), зокрема стосовно передових технологій виробництва. Дедлайн – 3 липня.

Детальніше….

Завдання тендеру поділяються на два етапи:

1) збір та аналіз даних щодо ситуації в ЄС з навчальними програм з KET, і презентація звіту;

2) розробка Європейської навчальної програми і критеріїв якості для KET, презентація звіту, що включатиме ґрунтовну основу для дій на рівні ЄС та національних рівнях.

Розробка системи заходів щодо підтримки розвитку спеціалізованих навичок у сферах big data, Інтернету речей і кібербезпеки для МСБ. Дедлайн – 10 липня.

Детальніше…

Знову два етапи:

1) дослідження, збір інформації, організація опитувань, а в результаті – презентація звіту щодо ситуації МСБ у ЄС та бачення необхідних для МСБ навичок у сферах big data, Інтернету речей і кібербезпеки;

2) документування найкращих практик, залучення ширшої екосистеми стейкхолдерів, формулювання рекомендації та розробка заходів з підтримки МСБ, створення набору інструментів для МСБ у згаданих сферах.

Якщо вам необхідна допомога щодо організації участі компанії у цих тендерах, звертайтеся: info@me.gov.ua.

 

Джерело: Національна платформа малого та середнього бізнесу