24-07-2017 | категорія: Новини

Юліана Козаченко: "Кількість малих та середніх підприємців на Запоріжжі зросла на 4,5 тисячі осіб"


У першому півріччі кількість підприємців Запорізького регіону, які працюють за спрощеною системою оподаткування, склала 44,5 тисячі, що на 4,5 тисячі більше, ніж минулого року. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Відповідно, зріс рівень сплати єдиного податку – з початку року до місцевих бюджетів перераховано 268 мільйонів гривень, що 90,5 мільйона або на 51 відсоток перевищує дані 2016 року. Індикативи на цей рік виконані на 122 відсотки, додатково казна отримала 48 мільйонів.

Найбільші суми єдиного податку забезпечили підприємці м. Запоріжжя – понад 160 мільйонів, м. Мелітополь та району – 30 мільйонів, м. Бердянськ та району – майже 22 мільйони, у м. Енергодар надійшло 6,4 мільйони, у Василівському районі – 5,7 мільйона, Токмацькому та у Запорізькому районах – по 5,3 мільйона.

– Від розвитку підприємництва залежить стабільна сплата податків, а відтак – формування значної частини місцевих бюджетів, а також активізація ділового клімату, створення додаткових робочих місць та багато іншого. Фіскальна служба зацікавлена у стабільній роботі бізнесу та пропонує численні сервісні послуги, удосконалює дистанційні форми взаємодії, – зазначила Юліана Козаченко.

На сьогодні у першій групі спрощеної системи оподаткування перебувають 8,6 тисячі фізосіб-підприємців, що на 2,3 тисячі більше, ніж минулого року, у другій – понад 23 тисячі (на рівні 2016 року), у третій – 12,8 тисячі платників, що 2,2 тисячі перевищує дані січня-червня 2016 року.

 

Джерело: Територіальні органи ДФС у Запорізькій області